| MARK 552T | TERUG | ||||||||||||||||||||||||
![]() |
De Mark 552T is een schrobzuigmachine geschikt voor het schoonmaken van kleine tot middelgrote oppervlakten waar een lange werktijd noodzakelijk is. De schrobbreedte is 54 cm en de 2 borstelkoppen aan de voorkant zorgen ervoor dat er ook in hoeken goed schoongemaakt kan worden. De Mark 552T is ontworpen voor professioneel gebruik en combineert hoge betrouwbaarheid met een eerste klasse resultaat. Het eenvoudige doch robuuste chassis maakt de machine sterk en duurzaam, zowel tijdens het werk als tijdens het transport. De Mark 552T heeft polyethyleen tanks met voor haar klasse een grote inhoud. De technische keuzes maken de machine eenvoudig en praktisch in het gebruik. De Mark 552T is verkrijgbaar in 24V batterij uitvoering met elektronische aandrijving. Voor toepassingen in de voedingsmiddelen industrie (HACCP) is er de Mark 552T inox. In deze uitvoering zijn alle stalen delen van de 552T uitgevoerd in roestvaststaal.
Waar te gebruiken Met een theoretische schrobcapaciteit van 1,650 m2/u is de Mark 552T geschikt voor het schoonmaken van kleine en middelgrote oppervlakten zoals in:
Uitvoering en voordelen
Opties Een grote verscheidenheid aan opties en accessoires zorgen ervoor dat de Mark 552T altijd aan uw behoeftes voldoet: keuze uit diverse borstels, padhouders en pads, batterijen en laders. RCM houdt zich ook beschikbaar om specifieke accessoires voor u te ontwerpen. |
||||||||||||||||||||||||
| Fiche in [pdf] formaat | |||||||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||||