| DRIVE 802 | TERUG | ||||||||||||||||||||||||
![]() |
De Drive 802 schrob-zuigmachine met een schrobbreedte van 80 cm is ontworpen voor het schoonmaken van grote oppervlakken. De tanks die het robuuste stalen chassis omringen vormen het lichaam van de machine. Dankzij zijn originele vormgeving levert de Drive 802 niet alleen eerste klasse resultaten op een beperkte ruimte, maar ook unieke mogelijkheden. De geheel regelbare scooterzit met rugleuning geeft elke gebruiker de mogelijkheid om de ideale positie te vinden om een veilig en precies rijden te verzekeren. De Drive 802 is verkrijgbaar in 2 uitvoeringen, met fietsstuur, mechanisch liften van borstel en zuigmond of met een stuur en elektronisch liften van borstel en zuigmond.
Waar te gebruiken Met een theoretische schrobcapaciteit van 4.000 m2 per uur is de Drive 802 geschikt, zowel binnen als buiten, voor het schoonmaken van:
Uitvoering en voordelen
Opties Een grote verscheidenheid aan opties zorgen ervoor dat de Drive 802 altijd aan uw eisen voldoet:keuze uit borstels en pads, veeg systeem, bescherm dak, verlichting, batterijen en lader.RCM kan ook speciale opties leveren die aan uw specifieke eisen voldoen. |
||||||||||||||||||||||||
| Fiche in [pdf] formaat | |||||||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||||